Trener

Jeśli chcesz dołączyć do grupy treningowej Giża Team, masz zapał do poprawiania swojego biegowego warsztatu i chcesz zrobić to profesjonalnie – zapraszam Cię do współpracy.

W grupie mamy zarówno medalistów Mistrzostw Polski, ambitnych biegaczy, chcący poprawiać rekordy życiowe, jak początkujących biegaczy, trenujących dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Opieka trenerska polega na wsparciu Cię w doskonaleniu kondycji fizycznej i zdrowotnej poprzez opracowaniu przeze mnie, dostosowanego do aktualnych możliwości fizycznych i dostępnego czasu na trening oraz regenerację, planu treningowego, wspólne planowanie celów i pomoc we wszelkich sprawach okołobiegowych.

Biegowe wsparcie teoretyczne przebiega naturalnie wraz z przekazywanym treningiem i jego analizą.

Preferuję kontakt poprzez platformę Training Peaks, gdzie wpisuję plany treningowe i wakazówki do właściwego wykonania zadań. Tu wskazane jest posiadanie zegarka z pomiarem częstości skurczów serca.

W ramach współpracy mamy nie tylko kontakt w celu ustalania i analizy postępów, ale też regularne spotkania treningowe!

W okresie zimowym ćwiczymy na hali lub sali gimnastycznej (od 7 grudnia 2023 do 29 lutego 2024 co czwartek o 19:15 w sali gimnastycznej SP 80 na ulicy Aspekt 48 – 90′ treningu siły ogólnej, gibkości, w tym ćwiczenia techniki biegu, na płotkach lekkoatletycznych, z piłkami lekarskimi, gumami etc.)

regularna analiza techniki biegu (wysyłasz krótkie nagrania z telefonu zrobione z boku i z przodu)
Jeżeli nie możesz uczestniczyć w treningach na żywo, wysyłam treningi sprawności on-line lub grafiki i filmiki instruktażowe z ćwiczeniami uzupełniającymi bieganie.

Zimą spotykamy się też na słynnej Agrykoli, gdzie pracujemy nad siłą biegową, a od wiosny regularnie w Parku Szymańskiego, gdzie pracujemy nad wytrzymałością tempową do twojego dystansu!

Posiadamy sporo zniżek u naszych Partnerów:

  1. badania wydolnościowe SportsLab
  2. odżywki sportowe Enervit
  3. produkty OnRunning w Sportofino.pl
  4. zegarki i akcesoria Polar

Oferta dotyczy biegaczy i triathlonistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności biegowe.

Jestem dyplomowanym trenerem lekkiej atletyki z doświadczeniem zarówno w sporcie kwalifikowanym, jak bieganiu rekreacyjnym. Współpracuję dzisiaj z Maratończykami: Izą Paszkiewicz – 2:27:40, Anią Bańkowską 2:31.14, bratem Przemkiem (już ok. 20 lat) 2:26.35. 

W grupie jest też Dagmara 2:53 w Maratonie, Darek 2:42, Bartek 2:54, Marcin 2:54, Arek 2:58, Irena 3:49, Marta 3:44, Marek 1:26 1/2, Celina 44 min na 10 km i inni biegacze i biegaczki.

Treningiem biegaczy amatorów zajmuję się od 2005 roku, od 2015 pracuję w programie telewizyjnym „O co biega?” jako biegowy ekspert – trener.

Obozy Tatrarunning od 2012 roku
Latem 2024 planujemy obóz w Szklarskiej Porębie

Sam biegałem kiedyś 2:11.20 Maraton i byłem Mistrzem Polski w biegach przełajowych oraz półmaratonie, wielokrotnym reprezentantem kraju w biegach długich.

Więcej o mnie i trochę biegowej teorii znajdziesz na tym blogu, który mam nadzieję powoli będzie ewoluował w stronę platformy, gdzie znajdziecie głównie wiedzę treningową.

Bieganie to sport na całe życie, pomagający utrzymać organizm w doskonałym zdrowiu. Tą drogą chciałbym pójść z Tobą.

Koszt miesięcznej opieki ustalamy indywidualnie – faktura VAT.

Zapraszam do kontaktu: poczta@mariuszgizynski.pl