Trener

Jeśli chcesz dołączyć do mojej grupy treningowej Giża Team, masz zapał do poprawiania swojego biegowego warsztatu i chcesz zrobić to profesjonalnie – zapraszam Cię do współpracy 🙌

W grupie mamy zarówno medalistów Mistrzostw Polski, jak początkujących biegaczy amatorów👍

Opieka trenerska polega na wsparciu Cię w doskonaleniu kondycji fizycznej i zdrowotnej poprzez opracowaniu przeze mnie, dostosowanego do aktualnych możliwości fizycznych i dostępnego czasu na trening oraz regenerację, planu treningowego, wspólne planowanie celów i pomoc we wszelkich sprawach okołobiegowych👍

Biegowe wsparcie teoretyczne przebiega naturalnie wraz z przekazywanym treningiem i jego analizą.

Preferuję kontakt poprzez platformę Training Peaks, gdzie wpisuję plany treningowe i wakazówki do właściwego wykonania zadań. Tu wskazane jest posiadanie zegarka z pomiarem częstości skurczów serca.

Wymagam regularnych badań ogólnozdrowotnych, w tym kardiologicznych, corocznych badań wydolnościowych – najlepiej w zaprzyjaźnionej klinice SportsLab.

W ramach współpracy oferuję Ci:

Treningi na hali AWF w Warszawie we wtorki o 19|:00 (15.11.22-14.03.23)  nauka rolowania i innych form automasażu
regularna analiza techniki biegu (wysyłasz krótkie nagrania z telefonu zrobione z boku i z przodu)
treningi sprawności on-line lub przesyłam grafiki i filmiki instruktażowe z ćwiczeniami uzupełniającymi bieganie

Zniżki na:

  1. badania wydolnościowe SportsLab
  2. odżywki sportowe Enervit
  3. produkty OnRunning w Sportofino.pl
  4. zegarki i akcesoria Polar

Oferta dotyczy biegaczy i triathlonistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności biegowe.

Jestem dyplomowanym trenerem lekkiej atletyki z doświadczeniem zarówno w sporcie kwalifikowanym, jak bieganiu rekreacyjnym. Współpracuję dzisiaj z Maratończykami: Izą Paszkiewicz – 2:27:40, Anią Bańkowską 2:31.14, bratem Przemkiem (już ok. 20 lat) 2:26.35. 

W grupie jest też Dagmara 3:00:45, Darek 2:44.30, Arek 2:58, Irena 3:49 Marek 1:26 1/2, Celina 49 min na 10 km i inni biegacze i biegaczki.

Treningiem biegaczy amatorów zajmuję się od 2005 roku, od 2015 pracuję w programie telewizyjnym „O co biega?” jako biegowy ekspert – trener.

Obozy Tatrarunning od 2012 roku 💪

Sam biegałem kiedyś 2:11.20 Maraton i byłem Mistrzem Polski w biegach przełajowych oraz półmaratonie, wielokrotnym reprezentantem kraju w biegach długich.

Więcej o mnie i trochę biegowej teorii znajdziesz na tym blogu, który mam nadzieję powoli będzie ewoluował w stronę platformy, gdzie znajdziecie wiedzę treningową.

Mimo wszystkich kompetencji i osiągnięć nie jestem magikiem 😉, więc zapraszam do długofalowej współpracy, bo tylko tak kształtujemy wydolność organizmu i budujemy wytrzymałość💪💪

Bieganie to sport na całe życie, pomagający utrzymać organizm w doskonałym zdrowiu. Tą drogą chciałbym pójść z Tobą🤜🤛

Koszt miesięcznej opieki to 400 zł brutto – faktura VAT.

Zapraszam do kontaktu: mariusz.gizynski@wp.pl