PARTNERZY

Od 2010 jestem sportowcem – Żołnierzem. Rywalizuję w ramach zawodów CISM, a także mam szansę rozwijać się jako biegacz w sporcie cywilnym, mając zapewnione odpowiednie wsparcie.
Reprezentuję Klub WKS Grunwald Poznań

Od 2005 roku biegam sprzęcie firmy Nike oraz jestem ambasadorem firmy. Korzystanie z bogatej gamy doskonałych produktów zapewnia mi komfort i wygodę podczas treningów i zawodów.  Cenię Nike również za to, że dzięki działaniom firmy bieganie w Polsce stało się bardzo popularne.

Perino to polska firma z włoskimi korzeniami, produkująca pasta fresca. Makarony Perino cieszą się popularnością w restauracjach klasy Premium. Firma działa w Polsce od 2009 roku – w tym samym czasie ja debiutowałem w Maratonie 🙂
Bieganie to oczywiście makaron!

Najlepszej jakości odżywki, przyswajalność, energia i dobry smak!
Przed, w czasie treningu, zawodów i dla przyspieszenia regeneracji.

Badania wydolnościowe, opieka kardiologiczna, trening motoryczny – dbanie o moje zdrowie i pomoc w określeniu aktualnych możliwości treningowych.
Dzięki zespołowi Dr Szczepana Wiechy jest to możliwe na najwyższym poziomie.

Fizjoperfekt Szczepana Figata, to moje nieocenione wsparcie na które mogę liczyć każdego dnia. Fizjoterapia to nie tylko stawianie na nogi w przypadku kontuzji, ale także spersonalizowany trening ogólny. Poznanie ciała zawodnika to podstawa, a my współpracujemy już od 1999 roku.

Współpracujemy przy okazji mojego wyczynowego biegania oraz akcji promujących bieganie i zdrowy styl życia m.im przy okazji Warsaw Track Cup, czy Półmaratonu Grudziądz-Rulewo śladami Bronka Malinowskiego.
Sklep Biegacza to największy wybór produktów oraz profesjonalny ich dobór dla potrzeb wszystkich biegaczy i nie tylko…

Pierwszy zegarek marki Polar trafił na mój nadgarstek ponad 20 lat temu. Miałem od tego czasu przyjemność przetestować 6 jego modeli. Spełniają moje wszystkie oczekiwania, a najważniejsza jest dla mnie dokładność pomiaru i możliwość analizy treningów w celu jego doskonalenia.
Moje ulubione modele to V800, M430 i RS800

Obozy Tatra Running to pasja biegania w górach. Góry to oczywiście budowanie wytrzymałości i doskonalenie mojego biegania z dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem z Biegaczami Amatorami.
Zawsze staramy się, aby kadra obozowa, program zgrupowań oraz warunki szkoleniowe stały na możliwie najwyższym poziomie, a przekazywane wskazówki można było łatwo wdrożyć w życie.

Od grudnia 2014 roku korzystam z bardzo zaawansowanej elektrostymulacji ARPwave oferowanej w gabinetach Technologii Rehabilitacyjnych i Sportowych. Metoda pozwala na przywrócenie wzorców ruchowych i trwałe – ekstremalnie szybkie – usuniecie przyczyn kontuzji. Również jest bardzo efektywnych środkiem na podniesienie ogólnej sprawności (zarówno siły mięśni, ich koordynacji i szybkości reakcji na bodźce).

Dr Jakub Czaja pomaga mi od mojego trzeciego Maratonu w 2010 roku aż do dzisiaj. Dobiera sposób odżywiania, suplementacji w przypadku niedoborów, dzieli się nowymi informacjami ze świata wsparcia żywieniowego. Bezcenne są także wskazówki farmaceutyczne przy radzeniu sobie z infekcjami.

.

Ciągle jestem na etapie poszukiwań i rozmów z potencjalnymi Sponsorami/Partnerami, którzy będą mieli wielki wkład w realizację ambitnych celów, jakie stoją na mojej biegowej drodze. Interesuje mnie tylko wygrywanie i najwyższy poziom sportowy. Staram się podchodzić do mojego treningu w sposób profesjonalny, jak również przestrzegać wysokich standardów w kontaktach zawodowych..

Jeżeli moje wyniki sportowe i dziedzina, jaką się zajmuje, są dla Państwa interesujące i widzicie w nich potencjał do współpracy, zapraszam do kontaktu ze mną.

Wygrajcie razem ze mną!

Mariusz Giżyński

poczta@mariuszgizynski.pl

tel.: 0048 609 579 412