PARTNERZY

Od 2021 roku biegam sprzęcie firmy On Running. Korzystanie z szerokiej gamy doskonałych, szwajcarskich produktów zapewniających mi komfort podczas treningów i zawodów. Cenię On Running za innowacyjność i wysoką jakość produktów. Moje ulubione buty to CloudRunner i CloudFlow.

Najlepszej jakości odżywki, przyswajalność, energia i dobry smak!
Przed, w czasie treningu, zawodów i dla przyspieszenia regeneracji.

Badania wydolnościowe, opieka kardiologiczna, trening motoryczny – dbanie o moje zdrowie i pomoc w określeniu aktualnych możliwości treningowych.
Dzięki zespołowi Dr Szczepana Wiechy jest to możliwe na najwyższym poziomie.

Fizjoperfekt Szczepana Figata, to moje nieocenione wsparcie na które mogę liczyć każdego dnia. Fizjoterapia to nie tylko stawianie na nogi w przypadku kontuzji, ale także spersonalizowany trening ogólny. Poznanie ciała zawodnika to podstawa, a my współpracujemy już od 1999 roku.

Pierwszy zegarek marki Polar trafił na mój nadgarstek ponad 20 lat temu. Miałem od tego czasu przyjemność przetestować 6 jego modeli. Spełniają moje wszystkie oczekiwania, a najważniejsza jest dla mnie dokładność pomiaru i możliwość analizy treningów w celu jego doskonalenia.
Moje ulubione modele to V800, M430 i RS800

Obozy Tatra Running to pasja biegania w górach. Góry to oczywiście budowanie wytrzymałości i doskonalenie mojego biegania z dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem z Biegaczami Amatorami.
Zawsze staramy się, aby kadra obozowa, program zgrupowań oraz warunki szkoleniowe stały na możliwie najwyższym poziomie, a przekazywane wskazówki można było łatwo wdrożyć w życie.

Od grudnia 2014 roku korzystam z bardzo zaawansowanej elektrostymulacji ARPwave oferowanej w gabinetach Technologii Rehabilitacyjnych i Sportowych. Metoda pozwala na przywrócenie wzorców ruchowych i trwałe – ekstremalnie szybkie – usuniecie przyczyn kontuzji. Również jest bardzo efektywnych środkiem na podniesienie ogólnej sprawności (zarówno siły mięśni, ich koordynacji i szybkości reakcji na bodźce).

Dr Jakub Czaja pomaga mi od mojego trzeciego Maratonu w 2010 roku aż do dzisiaj. Dobiera sposób odżywiania, suplementacji w przypadku niedoborów, dzieli się nowymi informacjami ze świata wsparcia żywieniowego. Bezcenne są także wskazówki farmaceutyczne przy radzeniu sobie z infekcjami.

.

Ciągle jestem na etapie poszukiwań i rozmów z potencjalnymi Sponsorami/Partnerami, którzy będą mieli wielki wkład w realizację ambitnych celów, jakie stoją na mojej biegowej drodze. Interesuje mnie tylko wygrywanie i najwyższy poziom sportowy. Staram się podchodzić do mojego treningu w sposób profesjonalny, jak również przestrzegać wysokich standardów w kontaktach zawodowych..

Jeżeli moje wyniki sportowe i dziedzina, jaką się zajmuje, są dla Państwa interesujące i widzicie w nich potencjał do współpracy, zapraszam do kontaktu ze mną.

Wygrajcie razem ze mną!

Mariusz Giżyński

poczta@mariuszgizynski.pl

tel.: 0048 609 579 412