NRC

Trenować, a nie jedynie biegać – to idea Nike+ Run Club. Globalnego systemu treningowego Nike, który mam przyjemność współtworzyć.

KS_160718_116 (Medium)

Treningi odbywają się kilka razy w tygodniu. Głównie w warszawskich parkach i na stadionach. Są zajęcia dla początkujących, średnio zaawansowanych, a nawet „wyściganych” biegaczy.

Ja pełnię rolę Coach’a, są też wspierający nas Pacerzy, którzy dbają o odpowiednie tempo treningów w podgrupach, których bywa nawet 5-6.

2016.04.20ASW_40897 (Medium)

Największą popularnością cieszą się środowe Speed Runy, czyli treningi w 6-7 podgrupach w tempie dopasowanym dla każdego Uczestnika. Podczas sobotnich Long Runów biegamy od 8 do nawet 30-stu kilometrów. Najlepiej zaś bawimy się podczas imprezy specjalnych, gdzie zabawa wykracza często poza znane metody treningowe, jednak zachowuje ich walory.

0W5A3324 (Medium)

Zawsze zapewniamy odpowiedni support, aby biegacze odpowiednio zrealizowali postawione cele. Jest depozyt, nawadnianie w czasie treningu, przekąski dla uzupełnienia energii po wyczerpujących sesjach treningowych, zimą ciepłe napoje, jak moja specjalność – herbata z sokiem malinowym i pomarańczami 🙂

IMG_2717 2 (Medium)

Naszym atutem jest mobilność. Przemieszczamy się po całej Warszawie wraz z niezbędnym sprzętem. Zawsze pod ręką mamy płotki lekkoatletyczne, piłki lekarskie, sprzęt do treningu funkcjonalnego. Wszystko po to, by zrobić z Was lepszych biegaczy.

Większość Coachów i Pacerów to wybitni Zawodnicy, posiadający gruntowną wiedzę na temat wykonywanej pracy. Pracują z pasją i zaangażowaniem. Dla mnie obecność na treningach NRC, to czysta przyjemność, choć z racji wyczynowego uprawiania biegów długich, nie mogę być na każdych zajęciach.

2016_08_09_WTC (85)

Treningi Nike Run Club są bezpłatne, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zarejestrować się na trening poprzez platformę NIKE.COM/WARSAW

KS_160718_031 (Medium)

Największa nagroda dla Trenera, to oczywiście kiedy Zawodnicy się poprawiają. Nie tylko podczas zawodów, ale wykonują poszczególne elementy treningu lepiej, nabywają nawyków, które sprawią, że bieganie może być sportem na całe zdrowe i pełne energii życie!